Pastapanda ile en mutlu anlarınızın bir parçası olmak istedik. Bu yüzden bizler sadece pasta yapmıyoruz, organizasyonların mükemmel olması için çalışıyoruz.

Pasta, turta, cheescake, cupcake, kurabiye, cakepops gibi muhteşem lezzetleri titiz, hijyenik ve yeni trend konseptler ile üretiyoruz. Doğum günü, düğün, nişan ve tüm özel günlerin vazgeçilmez lezzetlerini özenle süslüyoruz. Göze olduğu kadar da damak tadına hitap eden Pastapanda ürünleri kişiye özel ve günlük olarak üretilir. Teslimat ekibimizin nazikçe taşıdığı ürünler adreslerinize aynı gün teslim edilir, üstelik kapıda ödeme imkanıyla.

Siz de bizim butik pasta tasarım anlayışımızı ve organizasyonlarınıza destek olma çabamızı deneyimleyin, Siz sadece mutlu anlarınızın keyfini yaşayın, gerisini bize bırakın.

Pastapanda, En Mutlu Anında 🙂

1
Uzmanları Tarafından Onaylanmış Yumurtalar

Pastapanda sektörde pahalı sayılabilecek kadar değerli köy yumurtası kullanır. Pastalar için en önemli malzemelerden olan yumurta barındırdığı protein ile sağlıklı bir beslenmenin de önemli parçasıdır.

2
Un, Şeker, Süt Hepsi En İyi Marka

Pastapanda pastalarında kullanılan malzemeler, tüm marketlerde bulabileceğiniz hepimizin hergün tükettiği marka ve ürünleren oluşmaktadır. Kesinlikle merdiven altı ya da 3. sınıf ürünleri kullanmaz. Süt tozu ve katı maddelerini kullanmaz. Dilediğiniz zaman atölyemize gelip malzemelerimizi inceleyebilirsiniz.

3
Miss Gibi Kakao ve Çikolata

Saf çikolata gibisi yoktur. Pastapanda en kaliteli çikolata lezzeti için blok çikolata kullanır. Çikolatalı pastalarımızın eşsiz lezzeti İşlenmemiş bu ham çikolata bloklarından gelir.

4
Şeker Hamuru

Kullandığımız şeker hamurları lisanslı ve TSE, Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerden oluşmaktadır. Şeker hamuru saf şekerin hamurlaştırılmış halidir. Bildiğimiz şekerin gıda boyası ile renklendirilmiş halidir. Tüm hamur uygulamaları steril uygulama masamızda %100 hijyen kuralları ile üretilmektedir.

5
Taze Mevsim Meyveleri

Tap taze meyveler ile pastalarımızı lezzetlendiriyoruz. Pastapanda ağırlıklı olarak mevsim meyvelerini kullanmaktadır. Yabanmersini, çilek, ahududu, muz, kayısı, şeftali, böğürtlen istediğiniz tüm meyveler pastanızda.

6
Narin Teslimat

Pastapanda olarak tüm ürünlerimizin teslimat işlemlerini kendi araç ve personelimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ancak bu şekilde sizlere tam hayalinizdeki pastaları hiçbir aksaklık olmadan sunabiliyoruz.